Anasayfa1
12 Eylül 2018 ( 1001 izlenme )
Reklamlar

TRT'ye Atatürk göndermeli veda!

TRT Ana Haber Bülteni'ni sunan Zafer Kiraz TRT ile yollarını kestiğini açıkladı. Yayınladığı veda vidoesunda ise parmağında bulunan Atatürk'lü yüzük dikkat çekti.


TRT'nin Ana Haber Bülteni sunucusu Zafer Kiraz, TRT ile tüm ilişkilerini kestiğini duyurdu.

Daha önce haziran ayının son günü kişisel sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak, gördüğü lüzum üzerine ekranı bırakma kararı aldığını duyuran Zafer Kiraz, bu kez 35 yıldır görev yaptığı TRT ile tüm ilişkisini kestiğini açıkladı.

Sunucunun taktığı Atatürk’lü yüzüğün veda paylaşımında sık sık ekrana gelmesi ise dikkatlerden kaçmadı.


Zafer Kiraz, veda videosunda, “Geçtiğimiz haziran ayının son günü TRT Haber ekranından ayrıldığımı açıklamıştım. Bugün itibariyle de 35 yıldır görev yaptığım, Türkiye Radyo Televizyon Kurumundan ayrılıyorum. Tümüyle bugünden itibaren TRT ile ilişkimi kesiyorum. Her zaman sevginizle desteğinizle, hep o sıcaklığınızı yanımda hissettim. İyi ki varsınız. Bir gün bir başka yerde inşallah yeniden görüşmek üzere. Şimdilik hoşçakalın” ifadelerini kullandı.

https://www.abcgazetesi.com/guncel/trtyeataturkgondermeliveda/haber103959

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İhtiyaç artıyor ama internet hızı can çekişiyor! Türkiye’deki altyapı artan internet ihtiyacına yetişemiyor Tuvalet kâğıdına fahiş zam! 66 TL'den 90 Liraya çıktı! Diyanet'in aydınlatma ihalesi yine Cengiz Elektrik'e! AKP’de bir istifa daha! 'Düzelme umudu kalmadı’