Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
10 Eylül 2019 ( 18 izlenme )
Reklamlar

Bahçeli dillendirdi! Süleyman Şah türbesine yine yol göründü


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Fırat’ın doğusu üzerinde devam eden güvenli bölge tartışmalarına değindi, güvenli bölgenin kurulmasıyla birlikte Süleyman Şah Türbesi’nin eski yerine konulacağını umduğunu ifade etti


Bilecik’in Söğüt ilçesindeki 738. Söğüt Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri dün devam etti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Fırat’ın doğusu üzerinde devam eden güvenli bölge tartışmalarına değindi, güvenli bölgenin kurulmasıyla birlikte Süleyman Şah Türbesi’nin eski yerine konulacağını umduğunu söyledi.

Etkinliğe katılan TBMM Başkanı Mustafa Şentop, MHP Lideri Devlet Bahçeli, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile BBP Genel Başkanı Mustafa Destici birer konuşma yaptı.

Bahçeli, şu ifadeleri kullandı:

“Sınırlarımızdaki karanlık senaryolara müsaade edemeyiz. Teröristlere ve işbirlikçilerine bu vatanda hayat hakkı tanıyamayız. Hainleri hem topraklarımızdan hem de Misakımilli alanından temizlemek, kendi işimizi de kendimiz yapmak zorundayız. Hiç kimseden korkumuz yoktur.

Sınırlarımızdaki karanlık senaryolara müsaade edemeyiz. Teröristlere ve işbirlikçilerine bu vatanda hayat hakkı tanıyamayız. Hainleri hem topraklarımızdan hem de Misakımilli alanından temizlemek, kendi işimizi de kendimiz yapmak zorundayız. Hiç kimseden korkumuz yoktur.”

 

https://www.abcgazetesi.com/bahceli-dillendirdi-suleyman-sah-turbesine-yine-yol-gorundu-39975

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Didim sahili her akşam 'İzmir Marşı' ile inliyor ! 300 bin emekliye kötü haber! İmamoğlu Gazi Cemevi’nden seslendi: Birisi dayısı olduğu için değil bu toprakların insanı olduğu için işe alınacak! "ABD'de Bilal Erdoğan'a da soruşturma açılma ihtimali var!"