Anasayfa1
16 Ağustos 2022 ( 6 izlenme )
Reklamlar

Damadın düğünde yayınladığı video gelini ağlattı, davetliler dondu kaldı!

Damadın düğünde yayınladığı video gelini ağlattı, davetliler dondu kaldı!

Çin'de düzenlenen düğünde damadın açtığı video kafa karışıklığına neden oldu. Gelinin eniştesi ile kendisini aldattığı anların videosunu yayınlayan damat, izlenen video karşısında davetliler dondu kaldı. Gelin ise görüntülerin ortaya çıkması üzerine elindeki çiçeği damada fırlatırken hıçkıra hıçkıra ağladı.

Fujian Eyaletindeki düğünde benzeri görülmemiş bir olay yaşandı. Müstakbel eşinin kendisini aldattığı anların fotoğraflarını çeken damat, bu fotoğrafları herkesle paylaşmak için düğün gününü bekliyordu.

İZİN İSTEYİP HERKESE İZLETTİ
Damat misafirlerden izin istedi ve gelinle çocukların çektikleri videoyu izletmek istediklerini açıkladı. Sonra sahneye döndü ve video oynatıcıdaki düğmeye bastı. Ardından herkesi şoke eden görüntüler ekranda oynamaya başladı.

ENİŞTESİYLE ALDATMIŞ
Fotoğraflarda gelini öpen kişinin gelinin ablasının eşi olduğu anlaşılınca salon adeta dondu. Gelin resimleri gördükten sonra elindeki çiçeği damada fırlatarak ağlamaya başladı. Çiftin düğününe ara verildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan Bayraktar'dan imalı paylaşım! Sedat Peker'den Binali Yıldırım'a dikkatlerden kaçan çok zor Erkam Yıldırım sorusu! 'Bu adam süper dahi olmasa 10 senede 3-5 milyar doları nasıl kazansın?' Bakan Bilgin, 'değiştirmiyoruz' dedi, EYT'liye prim şartı geldi ve iş yeri değiştirmesinin önü kapatıldı! Yüksek gıda ve enerji fiyatları stagflasyonist tesire sahip